O nas

  Private Label Świeca

 

YSTI to manufaktura, w której dbamy o jak najmniejszy szczegół tworząc własnoręcznie świece oraz inne produkty pełne zapachu. Powstają one z najwyższej jakości wosków naturalnych, które sami produkujemy! Moglibyśmy zajmować się wyłącznie produkowaniem świec i innych, podobnych produktów na masową skalę, jednak my skupiamy i przykładamy się do każdej z nich z osobna. Jesteśmy producentem świec, który świadczy kompleksowe usługi projektowania i produkcji świec personalizowanych.

Nasza wyjątkowość opiera się na indywidualnym komponowaniu zapachów wedle predyspozycji klienta. Jest to dla nas forma wyrazu artystycznego, a my krótko mówiąc - uwielbiamy to! To dlatego poświęcamy się naszej pracy w stu procentach oddając przy tym całe swoje serce.

Ysti to ogromna pasja do zapachów i miłość do wykonywanej pracy. Naszą specjalizacją jest przede wszystkim produkcja świec z naturalnych wosków zapachowych.

Oprócz tego zapewniamy także dostęp do szerokiego spektrum dyfuzorów, room spray’ów, oraz wielu innych, powalających swym zapachem produktów.

Jednym z najważniejszych aspektów jest to, że bazujemy na najlepszej jakości naturalnych woskach np. sojowym, kokosowym, lub palmowym.

Nasze kompozycje zapachowe są oryginalne, a tworzymy je dzięki naturalnym olejkom. 

  Private Label Świeca

Naturalne i subtelne zapachy

Nasze produkty powstają z substancji w 100% bezpiecznych i posiadają odpowiednie certyfikaty.

  Private Label Świeca

Jedna świeca zapachowa na wiele godzin

Każdy z naszych artykułów pozwala wprowadzić niepowtarzalną atmosferę na bardzo długo.

  Private Label Świeca

Wyselekcjonowane aromaty

Tworzymy nasze kompozycje wyłącznie w oparciu o niestandardowe schematy.
 

  Private Label Świeca

  Private Label Świeca

  Private Label Świeca

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl